Kavels: 453, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 57

Kavel 57
Gelderland. Arnoldus goudgulden z.j. Zeer fraai. In cassette KNM + certificaat.
Inzet: € 150,00

Kavel 58

Kavel 58
Inzet: € 150,00

Kavel 59

Kavel 59
Gelderland. 1 Gulden 1738. CNM 2.17.154. NGC MS 63.
Inzet: € 200,00

Kavel 60

Kavel 60
Gelderland. 1 Gulden 1762. CNM 2.17.155. NGC MS 63.
Inzet: € 200,00

Kavel 61

Kavel 61
Gelderland. 1 Gulden 1765. CNM 2.17.155. NGC MS 62.
Inzet: € 150,00

Kavel 62

Kavel 62
Holland. Dukaat goud 1715. CNM 2.28.54; D.775; Fr.250. Afkomstig uit VOC-schip De Akerendam. Ex. DF Sedwick veiling 33 lotnr 348. As reported on page 48 of Bjorn Ronning’s 1979 book Akerendam: The Story of the Runde Treasure, a scant 14 examples of 1715-dated Holland ducats were recovered from the wreck (compared to more than 6500 Utrecht 1724’s), this to our knowledge being the only second ever offered for sale. With lovely luster and well-defined strike, it is hard to imagine a nicer example coming along, but technically this one is second finest in the NGC census behind a single MS 63. Recovered from: Akerendam, sunk in 1725 off Norway. Resultaat $ 6.250 (ex veilingkosten) in speciale houder Shipwreck Certification.
Inzet: € 3.500,00

Kavel 63

Kavel 63
Holland. Nederlandse dukaat goud 1781. CNM 2.28.54. NGC MS 63.
Inzet: € 400,00

Kavel 64

Kavel 64
Holland. Florijn van 28 stuiver 1694. Cnm 2.28.95; D. 1161; V. 54.4. RRR. Prachtig/FDC.
Inzet: € 1.000,00

Kavel 65

Kavel 65
Holland. Halve provinciale gulden 1688/81. Cnm 2.28.99; D. 1196; V. 52.4. Zeer zeldzame jaartalwijziging, niet door vorige verkoper gezien en nooit eerder door ons aangetroffen. RRR. UNC.
Inzet: € 500,00

Kavel 66

Kavel 66
Holland. 3 Gulden 1763. CNM 2.28.101. NGC MS 62.
Inzet: € 300,00

Kavel 67

Kavel 67
Holland. 10 Stuiver 1751. CNM 2.28.107. NGC MS 65.
Inzet: € 300,00

Kavel 68

Kavel 68
Holland. X Stuiver 1751. Tulprand. Cnm 2.28.107; D. 1198; V. 53.3. Prachtig/FDC.
Inzet: € 100,00

Kavel 69

Kavel 69
Holland. Scheepjesschelling 1759. Afslag in goud op het gewicht van 2 dukaten. Cnm 2.28.116; D. 816; V. 55.6. Tot manchetknoop verwerkt exemplaar.
Inzet: € 400,00

Kavel 70

Kavel 70
Holland. Scheepjesschelling 17?0. Afslag in goud op het gewicht van 2 dukaten. Cnm 2.28.116; D. 816; V. 55.6. Tot manchetknoop verwerkt exemplaar.
Inzet: € 400,00

Kavel 71

Kavel 71
Holland. Wapenstuiver 1724. CNM 2.28.122. UNC.
Inzet: € 25,00

Kavel 72

Kavel 72
Holland. Duit 1739. Cnm 2.28.126; V. 57.6. Mooie volle slag met prooflike uiterlijk! FDC.
Inzet: € 25,00