Kavels: 453, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 92

Kavel 92
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Dubbele dukaat goud 1808. Sch.117. Zeer fraai/prachtig. Oplage 6220 ex. Zeldzaam.
Inzet: € 3.000,00

Kavel 93

Kavel 93
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1806a. Sch.118a. Mooie kleur. FDC-.
Inzet: € 600,00

Kavel 94

Kavel 94
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1809. Sch.130. Prachtig/FDC. Sublieme kleur.
Inzet: € 1.000,00

Kavel 95

Kavel 95
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1809. Sch.132. Prachtig+.
Inzet: € 600,00

Kavel 96

Kavel 96
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1810. Sch.133. Prachtig/FDC.
Inzet: € 1.000,00