2 1/2 Gulden 1867. FDC. Mooi scherp geslagen stuk met stempelglans!
Meer...Inzet: € 200,00
2 1/2 Gulden 1869. FDC.
Meer...Inzet: € 120,00
2 1/2 Gulden 1873. FDC.
Meer...Inzet: € 100,00
Rijksdaalder 1892. Proefslag in zilver door Begeer. Sch.794a.
Meer...Inzet: € 1.000,00
2 1/2 Gulden 1898a. Met punt. Ca. prachtig.
Meer...Inzet: € 250,00
2 1/2 Gulden 1898a. Met punt. Zeer fraai.
Meer...Inzet: € 150,00
2 1/2 Gulden 1898b. Zonder punt. Zeer fraai/prachtig. Ex. “AA” Muntenveiling 59, lot 574.
Meer...Inzet: € 750,00
2 1/2 Gulden 1898b. Zonder punt. Ca. zeer fraai.
Meer...Inzet: € 400,00
2 1/2 Gulden 1929, 1931, 1932a, 1933b, 1937, 1939, 1940, 1943D. Mooie kwaliteit. 8 ex.
Meer...Inzet: € 100,00
2 1/2 Gulden 1930. UNC.
Meer...Inzet: € 25,00
2 1/2 Gulden 1932b. Grof haar. Zeer fraai.
Meer...Inzet: € 60,00
Meer...Inzet: € 60,00
2 1/2 Gulden 1938a. FDC. Mooie kleur.
Meer...Inzet: € 25,00
2 1/2 Gulden 1938b. Grof haar. Prachtig.
Meer...Inzet: € 60,00
Meer...Inzet: € 60,00
2 1/2 Gulden Willem II 1842, 1843, 1845a, 1845b, 1845 parel, 1846L, 1846Z, 1847, 1847/-, 1847/47, 1848, 1848/4-, 1848/48, 1849. Mooie serie in nette kwaliteit. 14 ex.
Meer...Inzet: € 300,00