Kavels: 453, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 163

Kavel 163
10 Cent 1970. Met gepolijste stempels geslagen. Proof.
Inzet: € 30,00

Kavel 164

Kavel 164
25 Cent 1819 Utrecht. Zeer fraai. Schaars.
Inzet: € 1.000,00

Kavel 165

Kavel 165
25 Cent 1824 Brussel. UNC.
Inzet: € 150,00

Kavel 166

Kavel 166
25 Cent 1826 Utrecht. UNC.
Inzet: € 100,00

Kavel 167

Kavel 167
25 Cent 1830 Utrecht. Prachtig.
Inzet: € 100,00

Kavel 168

Kavel 168
25 Cent 1849. Willem III. Zeer fraai.
Inzet: € 200,00

Kavel 169

Kavel 169
25 Cent 1850. Ca. prachtig.
Inzet: € 600,00

Kavel 170

Kavel 170
25 Cent 1901a. Brede hals. Zeer fraai.
Inzet: € 160,00

Kavel 171

Kavel 171
25 Cent 1914. FDC
Inzet: € 50,00

Kavel 172

Kavel 172
1/2 Gulden 1818 Utrecht. Bijna prachtig.
Inzet: € 400,00

Kavel 173

Kavel 173
1/2 Gulden 1818 Utrecht. Zeer fraai+.
Inzet: € 250,00

Kavel 174

Kavel 174
1/2 Gulden 1819 Utrecht. Zeer fraai/prachtig.
Inzet: € 300,00

Kavel 175

Kavel 175
1/2 Gulden 1822 Utrecht. Zonder Michaut. Zeer fraai/prachtig.
Inzet: € 300,00

Kavel 176

Kavel 176
1/2 Gulden 1830/29 Brussel. Zeer fraai+.
Inzet: € 200,00

Kavel 177

Kavel 177
1/2 Gulden 1859/. Over ouder jaartal. Prachtig.
Inzet: € 75,00

Kavel 178

Kavel 178
1/2 Gulden 1863. UNC. Mooie patina
Inzet: € 100,00