Account
Home
Koninkrijk
5 Cent
Aanmelden live bieden
Live bieden
Live meekijken
Kavels:
453
, Prebid:
ja
, Live Veiling:
ja
Als tegels
Als lijst
Alles
Met afbeeldingen
Kavel 153
5 Cent 1818 Utrecht. Afslag in goud. Sch.314a. RRR. FDC.
Inzet:
€ 4.000,00
Kavel 154
5 Cent 1827 Utrecht. Prachtig.
Inzet:
€ 30,00
Kavel 155
5 Cent 1853. Zeer fraai.
Inzet:
€ 250,00
Kavel 156
5 Cent 1913. Misslag kwart slag gedraaid op het muntplaatje. Interessant stuk met schrijven van ‘s Rijksmunt 11 maart 1965 waarin deze aangeeft dat het een zeldzaamheid is.
Inzet:
€ 250,00
Categorie
Menu
Koninkrijk
5 Cent