Kavels: 453, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 187a

Kavel 187a
1 Gulden 1818 Utrecht. Ca. prachtig. Eerste jaar van uitgifte, zeldzaam stuk!
Inzet: € 6.000,00

Kavel 188

Kavel 188
1 Gulden 1819 Utrecht. Zeer fraai.
Inzet: € 250,00

Kavel 189

Kavel 189
Inzet: € 250,00

Kavel 190

Kavel 190
1 Gulden 1820 Utrecht. Prachtig.
Inzet: € 250,00

Kavel 191

Kavel 191
1 Gulden 1821 Utrecht. Prachtig-.
Inzet: € 200,00

Kavel 192

Kavel 192
1 Gulden 1821 Utrecht. Zeer fraai.
Inzet: € 150,00

Kavel 193

Kavel 193
1 Gulden 1823 Utrecht. Zeer fraai.
Inzet: € 200,00

Kavel 194

Kavel 194
1 Gulden 1824 Utrecht. Prachtig-.
Inzet: € 200,00

Kavel 195

Kavel 195
Inzet: € 200,00

Kavel 196

Kavel 196
1 Gulden 1824 Utrecht. Met streepje tussen kroon en wapen. Zeer fraai+.
Inzet: € 150,00

Kavel 197

Kavel 197
1 Gulden 1828 Utrecht. Ruim prachtig. Mooie patina.
Inzet: € 1.250,00

Kavel 198

Kavel 198
1 Gulden 1829 Brussel. Prachtig-.
Inzet: € 400,00

Kavel 199

Kavel 199
1 Gulden 1829 Brussel. Zeer fraai+.
Inzet: € 250,00

Kavel 200

Kavel 200
1 Gulden 1831 over 1821. Prachtig. Schaarse jaartalwijziging.
Inzet: € 600,00

Kavel 201

Kavel 201
1 Gulden 1832 over 1824 Utrecht. Prachtig.
Inzet: € 250,00

Kavel 202

Kavel 202
1 Gulden 1832. Prachtig.
Inzet: € 200,00

Categorie