1 Gulden 1863. FDC.
Meer...Inzet: € 100,00
1 Gulden 1865. UNC.
Meer...Inzet: € 100,00
1 Gulden 1892. FDC. Sublieme stempelglans.
Meer...Inzet: € 150,00
1 Gulden 1896. Zeer fraai.
Meer...Inzet: € 250,00
1 Gulden 1901. UNC.
Meer...Inzet: € 150,00
1 Gulden 1904. Prachtig.
Meer...Inzet: € 80,00
1 Gulden 1904. Prachtig.
Meer...Inzet: € 80,00
1 Gulden 1906. Prachtig. Mooi stuk met nog enige stempelglans.
Meer...Inzet: € 500,00
1 Gulden 1906. Zeer fraai+.
Meer...Inzet: € 250,00
1 Gulden 1928. Ontwerp Huib Luns. Sch.829bis. 28 mm.
Meer...Inzet: € 400,00
1 Gulden 1935. Zilveren Hendrik. 750 Jaar ‘s Hertogenbosch. Zeer fraai+.
Meer...Inzet: € 40,00
1 Gulden 1944Pa. FDC.Mooie kleur.
Meer...Inzet: € 60,00
1 Gulden 1944Pb. Met doorlopende letters. Vrijwel FDC. Mooie kleur.
Meer...Inzet: € 300,00
1 Gulden 1945 Pe. Mooie lichte patina. Prachtig/FDC.
Meer...Inzet: € 1.000,00
Meer...Inzet: € 1.000,00
1 Gulden 1955. Prooflike.
Meer...Inzet: € 50,00