Kavels: 453, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 292

Kavel 292
3 Gulden 1831 over 1824 Utrecht. Type c. Met streepje tussen kroon en wapen. Ruim prachtig.
Inzet: € 800,00

Kavel 293

Kavel 293
3 Gulden 1832 over 1822 Utrecht. Zeer fraai.
Inzet: € 500,00

Kavel 294

Kavel 294
3 Gulden 1832 over 1824 Utrecht. Zeer fraai+.
Inzet: € 550,00

Kavel 295

Kavel 295
3 Gulden 1832 over 1824 Utrecht. Zeer fraai-.
Inzet: € 450,00

Categorie