Kavels: 453, Prebid: ja, Live Veiling: ja
Alles|Met afbeeldingen

Kavel 296

Kavel 296
5 Gulden goud 1843. Bijna prachtig.
Inzet: € 2.000,00

Kavel 297

Kavel 297
5 Gulden goud 1851. Prachtig-.
Inzet: € 2.000,00

Kavel 298

Kavel 298
5 Gulden goud 1912. Prachtig+.
Inzet: € 160,00

Kavel 299

Kavel 299
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Inzet: € 150,00

Kavel 300

Kavel 300
5 Gulden goud 1912. Zeer fraai.
Inzet: € 140,00