Kavels: 453, Prebid: ja, Live Veiling: ja
Alles|Met afbeeldingen

Kavel 302

Kavel 302
10 Gulden goud 1824 Brussel. UNC.
Inzet: € 500,00

Kavel 303

Kavel 303
10 Gulden goud 1825 Brussel. Zeer fraai.
Inzet: € 400,00

Kavel 304

Kavel 304
10 Gulden goud 1830 Utrecht. Jaartalwijziging waarschijnlijk uit 1821. Prachtig.
Inzet: € 1.000,00

Kavel 305

Kavel 305
10 Gulden goud 1875. Prachtig.
Inzet: € 250,00

Kavel 306

Kavel 306
10 Gulden goud 1875. Zeer fraai.
Inzet: € 200,00

Kavel 307

Kavel 307
10 Gulden goud 1876. UNC.
Inzet: € 250,00

Kavel 308

Kavel 308
10 Gulden goud 1877. UNC.
Inzet: € 250,00

Kavel 310

Kavel 310
10 Gulden goud 1879. FDC.
Inzet: € 300,00

Kavel 311

Kavel 311
10 Gulden goud 1879. Prachtig.
Inzet: € 250,00

Kavel 312

Kavel 312
10 Gulden goud 1880. FDC.
Inzet: € 300,00

Kavel 313

Kavel 313
10 Gulden goud 1885. FDC
Inzet: € 300,00

Kavel 314

Kavel 314
10 Gulden goud 1886. UNC.
Inzet: € 350,00

Kavel 315

Kavel 315
10 Gulden goud 1887. FDC.
Inzet: € 350,00

Kavel 316

Kavel 316
10 Gulden goud 1888. UNC.
Inzet: € 400,00

Kavel 317

Kavel 317
10 Gulden goud 1889. UNC.
Inzet: € 250,00

Kavel 318

Kavel 318
10 Gulden goud 1889. Zeer fraai+.
Inzet: € 250,00