Kavels: 453, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 334

Kavel 334
Dukaat goud 1814. Mmt. geen. Sch.200. Zeer fraai+.
Inzet: € 200,00

Kavel 335

Kavel 335
Dukaat goud 1815. Mmt. geen. Sch.201. UNC.
Inzet: € 400,00

Kavel 336

Kavel 336
Dukaat goud 1821 Utrecht. Vrijwel prachtig.
Inzet: € 500,00

Kavel 337

Kavel 337
Dukaat goud 1829 Utrecht. Vrijwel prachtig.
Inzet: € 300,00

Kavel 338

Kavel 338
Dukaat goud 1836. Vrijwel prachtig.
Inzet: € 750,00

Kavel 339

Kavel 339
Dukaat goud 1905. Krasjes in het veld. Zeer fraai.
Inzet: € 400,00

Kavel 340

Kavel 340
Dukaat goud 1908. Zeer fraai/prachtig.
Inzet: € 400,00

Kavel 341

Kavel 341
Dukaat goud 1922. Toetsspoor. Ca. zeer fraai.
Inzet: € 200,00

Kavel 342

Kavel 342
Dukaat goud 1924. Ca. zeer fraai.
Inzet: € 175,00

Kavel 343

Kavel 343
Dukaat goud 1926. Ca. zeer fraai.
Inzet: € 175,00

Kavel 344

Kavel 344
Dukaat goud 1928. FDC.
Inzet: € 150,00

Kavel 345

Kavel 345
Dukaat goud 1928. FDC.
Inzet: € 150,00

Kavel 346

Kavel 346
Dukaat goud 1937. FDC.
Inzet: € 150,00

Kavel 347

Kavel 347
Dukaat goud 1972. Prooflike.
Inzet: € 150,00

Kavel 348

Kavel 348
Dukaat goud 1974a. Prooflike.
Inzet: € 150,00

Kavel 349

Kavel 349
Dukaat goud 1974b. Medailleslag. Prooflike.
Inzet: € 200,00