Kavels: 453, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 143

Kavel 143
1 Cent 1924. FDC. Sublieme stempelglans.
Inzet: € 100,00

Kavel 144

Kavel 144
2 1/2 Cent 1877. FDC. Sublieme kleur.
Inzet: € 50,00

Kavel 145

Kavel 145
2 1/2 Cent 1880. FDC. Sublieme kleur.
Inzet: € 50,00

Kavel 146

Kavel 146
2 1/2 Cent 1881. FDC.
Inzet: € 30,00

Kavel 147

Kavel 147
2 1/2 Cent 1886. FDC. Sublieme kleur.
Inzet: € 80,00

Kavel 148

Kavel 148
2 1/2 Cent 1886. FDC.
Inzet: € 40,00

Kavel 149

Kavel 149
2 1/2 Cent 1898. UNC.
Inzet: € 75,00

Kavel 150

Kavel 150
2 1/2 Cent 1903. FDC. Sublieme kleur.
Inzet: € 40,00

Kavel 151

Kavel 151
2 1/2 Cent 1906. FDC. Sublieme kleur.
Inzet: € 40,00

Kavel 152

Kavel 152
2 1/2 Cent 1941 zink. FDC. Sublieme kleur.
Inzet: € 25,00

Kavel 153

Kavel 153
5 Cent 1818 Utrecht. Afslag in goud. Sch.314a. RRR. FDC.
Inzet: € 4.000,00

Kavel 154

Kavel 154
5 Cent 1827 Utrecht. Prachtig.
Inzet: € 30,00

Kavel 155

Kavel 155
5 Cent 1853. Zeer fraai.
Inzet: € 250,00

Kavel 156

Kavel 156
5 Cent 1913. Misslag kwart slag gedraaid op het muntplaatje. Interessant stuk met schrijven van ‘s Rijksmunt 11 maart 1965 waarin deze aangeeft dat het een zeldzaamheid is.
Inzet: € 250,00

Kavel 157

Kavel 157
10 Cent 1819 Utrecht. FDC. NGC MS 64. Fantastisch mooi stuk!
Inzet: € 5.000,00

Kavel 158

Kavel 158
10 Cent 1826 Brussel. Prachtig.
Inzet: € 200,00