Kavels: 453, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 111

Kavel 111
1/2 Cent 1850. FDC. Sublieme originele kleur.
Inzet: € 300,00

Kavel 112

Kavel 112
1/2 Cent 1852. Zeer fraai.
Inzet: € 150,00

Kavel 113

Kavel 113
1/2 Cent 1853. FDC. Sublieme kleur. Zelden zo mooi door ons gezien!
Inzet: € 200,00

Kavel 114

Kavel 114
1/2 Cent 1854. FDC. Mooie kleur.
Inzet: € 100,00

Kavel 115

Kavel 115
1/2 Cent 1854. FDC. Originele muntkleur. Subliem stukje!
Inzet: € 100,00

Kavel 116

Kavel 116
1/2 Cent 1857. FDC. Mooie kleur.
Inzet: € 60,00

Kavel 117

Kavel 117
1/2 Cent 1862. FDC.
Inzet: € 80,00

Kavel 118

Kavel 118
1/2 Cent 1867. FDC. Originele muntkleur.
Inzet: € 80,00

Kavel 119

Kavel 119
1/2 Cent 1876. FDC. Mooie kleur.
Inzet: € 60,00

Kavel 120

Kavel 120
1/2 Cent 1877. UNC.
Inzet: € 50,00

Kavel 121

Kavel 121
1/2 Cent 1886. FDC. Mooie kleur.
Inzet: € 80,00

Kavel 122

Kavel 122
1/2 Cent 1891. FDC. Sublieme originele kleur.
Inzet: € 40,00

Kavel 123

Kavel 123
1/2 Cent 1894. FDC. Mooie kleur.
Inzet: € 50,00

Kavel 124

Kavel 124
1/2 Cent 1901. FDC. Sublieme originele kleur.
Inzet: € 40,00

Kavel 125

Kavel 125
1 Cent 1821 Utrecht. Keerzijde stempel ca. 25% gedraaid t.o.v. voorzijde. Prachtig.
Inzet: € 100,00

Kavel 126

Kavel 126
1 Cent 1822 Utrecht. Type b, medailleslag. Zeer fraai. Schaars.
Inzet: € 500,00