Kavels: 453, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 127

Kavel 127
1 Cent 1823 Utrecht. FDC.
Inzet: € 150,00

Kavel 128

Kavel 128
1 Cent 1823 Utrecht. Type b, medailleslag. Zeer fraai. Schaars.
Inzet: € 500,00

Kavel 129

Kavel 129
1 Cent 1826 Utrecht. FDC.
Inzet: € 150,00

Kavel 130

Kavel 130
1 Cent 1826 Brussel. Prachtig.
Inzet: € 100,00

Kavel 131

Kavel 131
1 Cent 1827 Utrecht. FDC.
Inzet: € 100,00

Kavel 132

Kavel 132
1 Cent 1827 Brussel. FDC. Sublieme kleur.
Inzet: € 250,00

Kavel 133

Kavel 133
1 Cent 1837. FDC. Mooie kleur.
Inzet: € 100,00

Kavel 134

Kavel 134
1 Cent 1860. FDC. Mooie kleur.
Inzet: € 60,00

Kavel 135

Kavel 135
1 Cent 1862. FDC. Mooie kleur.
Inzet: € 100,00

Kavel 136

Kavel 136
1 Cent 1870. FDC. Sublieme kleur.
Inzet: € 60,00

Kavel 137

Kavel 137
Inzet: € 60,00

Kavel 138

Kavel 138
1 Cent 1877. Nieuw type. FDC. Sublieme kleur.
Inzet: € 100,00

Kavel 139

Kavel 139
1 Cent 1898. FDC. Mooie kleur.
Inzet: € 60,00

Kavel 140

Kavel 140
1 Cent 1898. FDC.
Inzet: € 40,00

Kavel 141

Kavel 141
1 Cent 1900b. Met ovale nullen. FDC.
Inzet: € 60,00

Kavel 142

Kavel 142
1 Cent 1901a. KoninGrijk. FDC. Mooie kleur.
Inzet: € 30,00