10 Cent 1882. FDC.
Meer...Inzet: € 50,00
10 Cent 1884. FDC. Mooie melkwitte zilverkleur.
Meer...Inzet: € 100,00
10 Cent 1884. Prachtig.
Meer...Inzet: € 50,00
10 Cent 1970. Met gepolijste stempels geslagen. Proof.
Meer...Inzet: € 30,00
25 Cent 1819 Utrecht. Zeer fraai. Schaars.
Meer...Inzet: € 1.000,00
25 Cent 1824 Brussel. UNC.
Meer...Inzet: € 150,00
25 Cent 1826 Utrecht. UNC.
Meer...Inzet: € 100,00
25 Cent 1830 Utrecht. Prachtig.
Meer...Inzet: € 100,00
25 Cent 1849. Willem III. Zeer fraai.
Meer...Inzet: € 200,00
25 Cent 1850. Ca. prachtig.
Meer...Inzet: € 600,00
25 Cent 1901a. Brede hals. Zeer fraai.
Meer...Inzet: € 160,00
25 Cent 1914. FDC
Meer...Inzet: € 50,00
1/2 Gulden 1818 Utrecht. Bijna prachtig.
Meer...Inzet: € 400,00
1/2 Gulden 1818 Utrecht. Zeer fraai+.
Meer...Inzet: € 250,00
1/2 Gulden 1819 Utrecht. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Inzet: € 300,00
1/2 Gulden 1822 Utrecht. Zonder Michaut. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Inzet: € 300,00