Kavels: 453, Prebid: ja, Live Veiling: ja
Alles|Met afbeeldingen

Kavel 176

Kavel 176
1/2 Gulden 1830/29 Brussel. Zeer fraai+.
Inzet: € 200,00

Kavel 177

Kavel 177
1/2 Gulden 1859/. Over ouder jaartal. Prachtig.
Inzet: € 75,00

Kavel 178

Kavel 178
1/2 Gulden 1863. UNC. Mooie patina
Inzet: € 100,00

Kavel 179

Kavel 179
1/2 Gulden 1863. Prachtig+.
Inzet: € 50,00

Kavel 180

Kavel 180
1/2 Gulden 1868. Prachtig+.
Inzet: € 50,00

Kavel 181

Kavel 181
1/2 Gulden 1898. Prachtig.
Inzet: € 80,00

Kavel 182

Kavel 182
1/2 Gulden 1904. Mogelijk met gepolijste stempels geslagen, proof/prooflike. Heerlijk stuk!
Inzet: € 500,00

Kavel 183

Kavel 183
1/2 Gulden 1905. FDC. Sublieme kleur.
Inzet: € 100,00

Kavel 184

Kavel 184
1/2 Gulden 1906. FDC. Mooie kleur.
Inzet: € 250,00

Kavel 185

Kavel 185
1/2 Gulden 1908. FDC. Mooie kleur.
Inzet: € 100,00

Kavel 186

Kavel 186
1/2 Gulden 1909. FDC. Mooie kleur.
Inzet: € 100,00

Kavel 187

Kavel 187
1/2 Gulden 1910. UNC.
Inzet: € 80,00

Kavel 187a

Kavel 187a
1 Gulden 1818 Utrecht. Ca. prachtig. Eerste jaar van uitgifte, zeldzaam stuk!
Inzet: € 6.000,00

Kavel 188

Kavel 188
1 Gulden 1819 Utrecht. Zeer fraai.
Inzet: € 250,00

Kavel 189

Kavel 189
Inzet: € 250,00

Kavel 190

Kavel 190
1 Gulden 1820 Utrecht. Prachtig.
Inzet: € 250,00