Zeeland. Twintigste Leicester reaal of stoter 1593/87. Cnm 2.49.32; V. 82.5. RRR. Fraai/zeer fraai.
Meer...Inzet: € 100,00
Zeeland. Daalder van 30 stuiver 1680. Cnm 2.49.65; D. 1082; V. 90.1. Iets zwak, overigens zeer fraai.
Meer...Inzet: € 50,00
Provinciaal. Lot divers zilver. 8 ex.
Meer...Inzet: € 100,00
Provinciaal. Utrecht. 1 Gulden 1721, 1764, 1765, 1794; X Stuiver 1782, 1767 en 6 Stuiver 1764. Nette kwaliteit. 7 ex.
Meer...Inzet: € 100,00
Provinciaal en Koninkrijk lot divers w.o. betere jaren en kwaliteiten. 25 Zilveren en 15 koperen munten. In 2 Lindner muntenboxen.
Meer...Inzet: € 250,00
Bataafse Republiek Utrecht. Dukaat goud 1805. Sch.41. Zeer fraai.
Meer...Inzet: € 250,00
Bataafse Republiek Utrecht. Zilveren dukaat 1803. Sch.72. Fraai/zeer fraai.
Meer...Inzet: € 50,00
Bataafse Republiek Utrecht. 3 Gulden 1795. Sch.87. Zeer fraai.
Meer...Inzet: € 100,00
Bataafse Republiek Utrecht. X Stuiver 1795. Sch. 102. Zeer fraai.
Meer...Inzet: € 60,00
Bataafse Republiek Utrecht. 2 Stuiver 1799. Sch.105. Prachtig.
Meer...Inzet: € 80,00
Bataafse Republiek Zeeland. Duit 1797/1796. Sch.109a. Zeer fraai.
Meer...Inzet: € 20,00
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Dubbele dukaat goud 1808. Sch.117. Zeer fraai/prachtig. Oplage 6220 ex. Zeldzaam.
Meer...Inzet: € 3.000,00
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1806a. Sch.118a. Mooie kleur. FDC-.
Meer...Inzet: € 600,00
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1809. Sch.130. Prachtig/FDC. Sublieme kleur.
Meer...Inzet: € 1.000,00
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1809. Sch.132. Prachtig+.
Meer...Inzet: € 600,00
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1810. Sch.133. Prachtig/FDC.
Meer...Inzet: € 1.000,00