Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja
Alles|Met afbeeldingen

Kavel 1

Kavel 1
Ca. 1700. Republiek 1581 - 1795. Stad Gouda. Zilveren vroedschapspenning z.j. Minard 178; Van Loon I, pag.151-152. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 2

Kavel 2
1890. Penning goud ‘Inhuldiging Koningin Wilhelmina' door G. Haas. 50 Gram.
Taxatie: € 750,00

Kavel 3

Kavel 3
1890. 150-jarig bestaan Processie Utrecht Kevelaer. Zilver.
Taxatie: € 50,00

Kavel 4

Kavel 4
Ministerie van oorlog. Serie plasticgeld: 1, 5, 10, 25, 100 en 500 cent.
Taxatie: € 50,00

Kavel 5

Kavel 5
Gouden Willem 1848. Naslag. 6,729 gr.
Taxatie: € 150,00

Kavel 6

Kavel 6
Holland. Halve gouden rijder 1750. Officiële naslag met mmt. visje. 5 gr.
Taxatie: € 100,00

Kavel 7

Kavel 7
Holland. Halve gouden rijder 1750. Officiële naslag met mmt. visje. 5 gr. 3 ex.
Taxatie: € 300,00

Kavel 8

Kavel 8
Taxatie: € 300,00

Kavel 9

Kavel 9
Holland. Gouden rijder 1750. Officiële naslag met mmt. visje. 10 gr.
Taxatie: € 200,00

Kavel 10

Kavel 10
Taxatie: € 200,00

Kavel 11

Kavel 11
Taxatie: € 200,00

Kavel 12

Kavel 12
5 Gulden goud 1980. Door Grenswisselkantoor. 3 gram, 0583/1000.
Taxatie: € 50,00

Kavel 13

Kavel 13
Taxatie: € 50,00

Kavel 14

Kavel 14
Taxatie: € 50,00

Kavel 14a

Kavel 14a
Taxatie: € 50,00

Kavel 15

Kavel 15
10 Gulden goud 1979. Door Grenswisselkantoor. 6 gram, 0583/1000.
Taxatie: € 100,00