Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 61

Kavel 61
10 Gulden 1924 bankbiljet. Alm. 39-1b. Mooi fris biljet. Prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 61a

Kavel 61a
10 Gulden 1924 bankbiljet. Alm. 39-2b. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 62

Kavel 62
10 Gulden 1933 bankbiljet. Alm. 40-1a. Prachtig/UNC. 2 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 63

Kavel 63
10 Gulden 1933 bankbiljet. Alm. 40-1a. UNC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 63a

Kavel 63a
Taxatie: € 150,00

Kavel 64

Kavel 64
10 Gulden 1933 bankbiljet. Alm. 40-1b. UNC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 64a

Kavel 64a
Taxatie: € 150,00

Kavel 65

Kavel 65
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Alm. 41-1. UNC-.
Taxatie: € 350,00

Kavel 65a

Kavel 65a
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Alm. 41-1. Prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 65b

Kavel 65b
Taxatie: € 150,00

Kavel 66

Kavel 66
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Alm. 41-1. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 67

Kavel 67
Taxatie: € 75,00

Kavel 68

Kavel 68
Taxatie: € 75,00

Kavel 69

Kavel 69
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Alm. 42-2. UNC. 2 ex.
Taxatie: € 40,00

Kavel 70

Kavel 70
10 Gulden 1953 bankbiljet. Alm. 48-1a. UNC.
Taxatie: € 40,00

Kavel 71

Kavel 71
10 Gulden 1968 bankbiljet. Alm. 49-1a. UNC. 3 ex.
Taxatie: € 25,00