Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 17

Kavel 17
1979. Uniedaalder goud.
Taxatie: € 200,00

Kavel 18

Kavel 18
1997. Euro voorloper. Hooft. 5/100 Euro goud. Compleet.
Taxatie: € 100,00

Kavel 19

Kavel 19
1998. Euro voorloper. Escher. 5/100 Euro goud. Compleet.
Taxatie: € 100,00

Kavel 20

Kavel 20
1998. Euro voorloper. Tromp. 5/100 Euro goud. Compleet.
Taxatie: € 100,00

Kavel 21

Kavel 21
1998. Euro voorloper. London. 200 Euro zilver en goud.
Taxatie: € 100,00

Kavel 22

Kavel 22
Euro voorlopers. 2 Cassettes met 24 meest zilveren uitgiften.
Taxatie: € 150,00

Kavel 23

Kavel 23
Euro voorlopers 20 euro (5), diverse sets, etc.
Taxatie: € 25,00

Kavel 24

Kavel 24
Album met reclamegeld, automaatpenningen, etc.
Taxatie: € 25,00

Kavel 25

Kavel 25
Doosje divers modern, penningen, munten, etc. w.o. zilver.
Taxatie: € 50,00

Kavel 26

Kavel 26
Lot diverse gouden munten en penningen. Moet gezien worden. 8 ex.
Taxatie: € 500,00

Kavel 27

Kavel 27
Penningen. Heerlijk oud lotje met 19 leuke penningen, w.o. zilver. Moet gezien worden!
Taxatie: € 150,00

Kavel 28

Kavel 28
Sigarendoos met allerhande oude en moderne penningen. Heerlijk uitzoeklot.
Taxatie: € 100,00

Kavel 29

Kavel 29
1 Gulden 1920 zilverbon. Almanak 03-1b. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 30

Kavel 30
1 Gulden 1938 zilverbon. Almanak 04-1a. UNC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 31

Kavel 31
1 Gulden 1938 zilverbon. Almanak 04-1a en 1b. Prachtig en UNC. 2 ex.
Taxatie: € 50,00

Kavel 32

Kavel 32
1 Gulden 1943 muntbiljet. Almanak 05-1. UNC.
Taxatie: € 35,00