Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 72

Kavel 72
20 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 57-1a. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 73

Kavel 73
20 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 57-1a. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 73a

Kavel 73a
Taxatie: € 100,00

Kavel 73b

Kavel 73b
20 Gulden 1926 bankbiljet. Alm. 57-2. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 74

Kavel 74
20 Gulden 1939 bankbiljet. Alm. 58-2. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 75

Kavel 75
Taxatie: € 60,00

Kavel 75a

Kavel 75a
20 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 59-1. UNC-.
Taxatie: € 600,00

Kavel 76

Kavel 76
20 Gulden 1939 bankbiljet. Alm. 60-1. Bijna UNC.
Taxatie: € 400,00

Kavel 76a

Kavel 76a
Taxatie: € 400,00

Kavel 77

Kavel 77
20 Gulden 1939 bankbiljet. Alm. 60-1. Prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 78

Kavel 78
25 Gulden 1947 bankbiljet. Alm. 81-1. Prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 78a

Kavel 78a
25 Gulden 1947 bankbiljet. Alm. 81-1. Zeer fraai+.
Taxatie: € 80,00

Kavel 79

Kavel 79
25 Gulden 1947 bankbiljet. Alm. 81-1. Zeer fraai-
Taxatie: € 70,00

Kavel 79a

Kavel 79a
25 Gulden 1949 bankbiljet. Alm. 82-1. Prachtig/UNC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 79b

Kavel 79b
Taxatie: € 100,00

Kavel 80

Kavel 80
25 Gulden 1949 bankbiljet. Alm. 82-1. Prachtig.
Taxatie: € 75,00