Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 33

Kavel 33
1 Gulden 1943 muntbiljet. Almanak 05-1. UNC.
Taxatie: € 35,00

Kavel 34

Kavel 34
1 Gulden 1943 muntbiljet. Almanak 05-1. UNC. 2 ex. opvolgende nummers.
Taxatie: € 70,00

Kavel 35

Kavel 35
1 Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 06-1b. UNC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 36

Kavel 36
1 Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 06-1c. UNC.
Taxatie: € 60,00

Kavel 37

Kavel 37
2 1/2 Gulden 1938 zilverbon. Almanak 13-1a en 1b. Prachtig en UNC. 2 ex.
Taxatie: € 50,00

Kavel 38

Kavel 38
2 1/2 Gulden 1943 muntbiljet. Almanak 14. UNC.
Taxatie: € 60,00

Kavel 39

Kavel 39
2 1/2 Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 15-1e. UNC.
Taxatie: € 125,00

Kavel 40

Kavel 40
Taxatie: € 125,00

Kavel 41

Kavel 41
2 1/2 Gulden 1945 muntbiljet. Almanak 15-1f. UNC.
Taxatie: € 125,00

Kavel 42

Kavel 42
Taxatie: € 125,00

Kavel 43

Kavel 43
2 1/2 Gulden 1949 muntbiljet. Almanak 16-1b. Serienummer AHH093439. Zeer fraai.
Taxatie: € 20,00

Kavel 44

Kavel 44
2 1/2 Gulden 1949 muntbiljet. Almanak 16-1b. UNC. 2 ex.
Taxatie: € 25,00

Kavel 45

Kavel 45
2 1/2 Gulden 1949 muntbiljet. Almanak 16-1b. UNC. 2 ex. opvolgende nummers.
Taxatie: € 25,00

Kavel 46

Kavel 46
2 1/2 Gulden 1949 muntbiljet. Almanak 16-1b. UNC. 4 ex. opvolgende nummers.
Taxatie: € 50,00

Kavel 47

Kavel 47
5 Gulden 1966 bankbiljet. Almanak 23-1a. Serienummer 1ZZ080172. UNC.
Taxatie: € 20,00

Kavel 48

Kavel 48
5 Gulden 1966 bankbiljet. Almanak 23-1b. UNC. 3 ex. opvolgende nummers.
Taxatie: € 150,00