Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 441

Kavel 441
10 Cent 1822 Utrecht. Zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 442

Kavel 442
10 Cent 1822 Utrecht. Fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 443

Kavel 443
10 Cent 1843. Proefontwerp met Gotische W. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 300,00

Kavel 444

Kavel 444
10 Cent 1849. Willem III. Ca. prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 445

Kavel 445
10 Cent 1850. Ca. prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 446

Kavel 446
10 Cent 1874 1e halfjaar. Fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 447

Kavel 447
10 Cent 1874 2e halfjaar. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 448

Kavel 448
10 Cent 1880. FDC. Melkwit stukje met mooie stempelglans.
Taxatie: € 150,00

Kavel 449

Kavel 449
10 Cent 1890. FDC. Melkwit stukje met mooie stempelglans.
Taxatie: € 100,00

Kavel 450

Kavel 450
10 Cent 1892. FDC. Sublieme kleur!
Taxatie: € 100,00

Kavel 451

Kavel 451
10 Cent 1896. FDC.
Taxatie: € 80,00

Kavel 452

Kavel 452
10 Cent 1901. FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 453

Kavel 453
10 Cent 1903. FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 454

Kavel 454
10 Cent 1906. FDC.
Taxatie: € 60,00

Kavel 455

Kavel 455
10 Cent 1911. FDC.
Taxatie: € 60,00

Kavel 456

Kavel 456
10 Cent 1912a. Met hoge kroon. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00