Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 457

Kavel 457
10 Cent 1912b. FDC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 458

Kavel 458
10 Cent 1913. FDC. Mooie patina.
Taxatie: € 60,00

Kavel 459

Kavel 459
10 Cent 1914. FDC. Mooie patina.
Taxatie: € 35,00

Kavel 460

Kavel 460
10 Cent 1915. UNC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 461

Kavel 461
10 Cent 1916. FDC. Mooie patina.
Taxatie: € 100,00

Kavel 462

Kavel 462
10 Cent 1928. FDC.
Taxatie: € 30,00

Kavel 463

Kavel 463
10 Cent 1943Pe. FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 464

Kavel 464
10 Cent 1944Se. FDC.
Taxatie: € 25,00

Kavel 465

Kavel 465
10 Cent 1941 zink. Driekruinenboom. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 466

Kavel 466
10 Cent 1945P. FDC.
Taxatie: € 750,00

Kavel 467

Kavel 467
10 Cent Juliana. Misslag, 25% off centrisch.
Taxatie: € 20,00

Kavel 468

Kavel 468
25 Cent 1819 Utrecht. Zeer fraai. Zeldzaam.
Taxatie: € 750,00

Kavel 469

Kavel 469
25 Cent 1823B/22B. Zeer fraai.
Taxatie: € 125,00

Kavel 470

Kavel 470
25 Cent 1828B. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 471

Kavel 471
25 Cent 1829B. Ca. prachtig. Mooie patina.
Taxatie: € 100,00

Kavel 472

Kavel 472
25 Cent 1849. Willem III. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 100,00