Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 65

Kavel 65
10 Gulden 1933 bankbiljet. Almanak 40-1b. Zeer fraai/prachtig. 3 ex.
Taxatie: € 100,00

Kavel 66

Kavel 66
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Almanak 41-1. UNC-.
Taxatie: € 500,00

Kavel 67

Kavel 67
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Almanak 41-1. Ca. prachtig. 2 ex.
Taxatie: € 250,00

Kavel 68

Kavel 68
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Almanak 41-1. Ca. prachtig. 3 ex.
Taxatie: € 350,00

Kavel 69

Kavel 69
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Almanak 41-1. Serienummer 1AB102291. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 70

Kavel 70
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Almanak 41-1. Buiten omloop gesteld. UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 71

Kavel 71
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Almanak 42-1. Prachtig/UNC. 3 ex.
Taxatie: € 100,00

Kavel 72

Kavel 72
Taxatie: € 100,00

Kavel 73

Kavel 73
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Almanak 42-2. UNC.
Taxatie: € 30,00

Kavel 74

Kavel 74
Taxatie: € 30,00

Kavel 75

Kavel 75
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Almanak 42-2. UNC. 4 ex. opvolgende nummers.
Taxatie: € 100,00

Kavel 76

Kavel 76
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Almanak 42-2. UNC. 6 ex. opvolgende nummers.
Taxatie: € 150,00

Kavel 77

Kavel 77
10 Gulden 1943-I bankbiljet. Almanak 43-1. Serie 5BT071678. UNC.
Taxatie: € 30,00

Kavel 78

Kavel 78
10 Gulden 1943-II muntbiljet. Almanak 44-1. UNC.
Taxatie: € 125,00

Kavel 79

Kavel 79
10 Gulden 1943-II muntbiljet. Almanak 44-1. Prachtig/UNC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 80

Kavel 80
10 Gulden 1945-I bankbiljet. Almanak 45-1a. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00