Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 802

Kavel 802
1/2 Gulden 1898(2), 1904, 06, 07; 1 gulden 1892(2), 98, 1904, 05, 10, 11, 12. 13 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 803

Kavel 803
1 Gulden 1840, 45, 47, 49(2), 51(2), 57, 59, 61, 66(3). 13 ex.
Taxatie: € 125,00

Kavel 804

Kavel 804
1 Gulden 1854, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 64, 65. Ca. zeer fraai. 9 Verschillende.
Taxatie: € 100,00

Kavel 805

Kavel 805
2 1/2 Gulden 1840, 49 W.III, 53/52, 56, 60, 61. 6 ex.
Taxatie: € 200,00

Kavel 806

Kavel 806
2 1/2 Gulden 1850/1874. Ca. zeer fraai. 21 Verschillende.
Taxatie: € 300,00

Kavel 807

Kavel 807
5 Gulden 2000. EK-voetbal. Met klein muntmeesterteken. Proof in cassette
Taxatie: € 30,00

Kavel 808

Kavel 808
10 Gulden zilver 1973, 94, 95, 96, 97, 99(2). Proof. 7 ex.
Taxatie: € 30,00

Kavel 809

Kavel 809
10 Gulden zilver 1995, 97, 99(3); 50 gulden zilver 1984/1998. FDC in originele verpakking. 13 ex.
Taxatie: € 60,00

Kavel 810

Kavel 810
50 Gulden zilver 1982/1998 compleet. Proof. 9 ex.
Taxatie: € 60,00

Kavel 811

Kavel 811
Juliana album compleet inclusief zilver.
Taxatie: € 40,00

Kavel 812

Kavel 812
Juliana zilver. 1 Gulden 1954/1967 (103), 2 1/2 gulden (49) en 10 gulden (8).
Taxatie: € 300,00

Kavel 813

Kavel 813
Juliana zilver. 1 Gulden 1954/1967 (112) en 2 1/2 gulden (55).
Taxatie: € 200,00

Kavel 814

Kavel 814
Nederland vnl. Juliana, Beatrix en iets euro's. 5 Albums.
Taxatie: € 100,00

Kavel 815

Kavel 815
Lot modern 10 en 50 gulden zilver, 5 en 10 euro's. 6 ex.
Taxatie: € 30,00

Kavel 816

Kavel 816
Lot modern: 10 gld zilver (7), 50 gld zilver (4), 2 euro(7), 5 euro(8), 10 euro(4).
Taxatie: € 75,00

Kavel 817

Kavel 817
Lot moderne zilveren munten en penningen w.o. 10 gld 1970/73(9), 50 gld 1982/98(12) en Juliana cassette.
Taxatie: € 125,00