Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja
< vorige1|...|4|5|6

Kavel 788

Kavel 788
Nederland coincards 2002/2017. Prachtige verzameling in 3 albums, unc, bu, etc. O.a. coincards 1/4, Vredespaleis foutdruk, HCF zilver 2014, 15, 16.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 789

Kavel 789
Lotje divers w.o. 1 gld zilver 2001(3), 5 gld 2000 klein mmt, diverse sets, etc.
Taxatie: € 40,00
< vorige1|...|4|5|6