Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 81

Kavel 81
10 Gulden 1945-I bankbiljet. Almanak 45-1a. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 82

Kavel 82
10 gulden 1949 bankbiljet. Almanak 47-1. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 83

Kavel 83
Taxatie: € 75,00

Kavel 84

Kavel 84
10 Gulden 1953 bankbiljet. Almanak 48-1a. UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 85

Kavel 85
10 Gulden 1953 bankbiljet. Almanak 48-1aa. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 86

Kavel 86
10 Gulden 1953 bankbiljet. Almanak 48-1b. UNC.
Taxatie: € 40,00

Kavel 87

Kavel 87
10 Gulden 1968 bankbiljet. Almanak 49-1a. UNC. 2 ex. opvolgende nummers.
Taxatie: € 20,00

Kavel 88

Kavel 88
Taxatie: € 20,00

Kavel 89

Kavel 89
10 Gulden 1997 bankbiljet. Almanak 50-1. UNC. 2 ex. opvolgende nummers.
Taxatie: € 20,00

Kavel 90

Kavel 90
10 Gulden 1997 bankbiljet. Almanak 50-1. UNC. 3 ex. opvolgende nummers.
Taxatie: € 30,00

Kavel 91

Kavel 91
20 Gulden 1926 bankbiljet. Almanak 57-1a. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 92

Kavel 92
20 Gulden 1926 bankbiljet. Almanak 57-1a. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 93

Kavel 93
20 Gulden 1939 bankbiljet. Almanak 58-1. Vlekje, overigens UNC.
Taxatie: € 35,00

Kavel 94

Kavel 94
20 Gulden 1945 bankbiljet. Almanak 59-1. Prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 95

Kavel 95
20 Gulden 1955 bankbiljet. Almanak 60-1. UNC.
Taxatie: € 500,00

Kavel 97

Kavel 97
25 Gulden 1947 bankbiljet. Almanak 81-1. Prachtig+.
Taxatie: € 300,00