Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 81

Kavel 81
25 Gulden 1949 bankbiljet. Alm. 82-1. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 82

Kavel 82
25 Gulden 1955 bankbiljet. Alm. 83-1a. UNC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 83

Kavel 83
Taxatie: € 75,00

Kavel 83a

Kavel 83a
Taxatie: € 75,00

Kavel 83b

Kavel 83b
Taxatie: € 75,00

Kavel 84

Kavel 84
25 Gulden 1955 bankbiljet. Alm. 83-1a. UNC. Opeenvolgende nummers. 2 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 85

Kavel 85
40 Gulden 1860 bankbiljet. Alm. 91-10b. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 1.500,00

Kavel 85a

Kavel 85a
50 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 99-1. Prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 86

Kavel 86
50 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 99-1. Ruim zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 87

Kavel 87
Taxatie: € 100,00

Kavel 87a

Kavel 87a
50 Gulden 1982 bankbiljet. Alm. 100-1. UNC.
Taxatie: € 60,00

Kavel 87b

Kavel 87b
Taxatie: € 60,00

Kavel 88

Kavel 88
50 Gulden 1982 bankbiljet. Alm. 100-1. Prachtig.
Taxatie: € 35,00

Kavel 89

Kavel 89
Taxatie: € 35,00

Kavel 90

Kavel 90
100 Gulden 1930 bankbiljet. Alm. 117-5. UNC. Opeenvolgende nummers. 2 ex.
Taxatie: € 60,00

Kavel 91

Kavel 91
100 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 119-1a. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 400,00