ALBANIË ca.1912-1980, o/*/** verzameling in insteekboek met beter ouder materiaal
Mehr...Einstiegspreis: € 100,00
ALDERNEY 1983-2019, postfrisse verzameling in 2 Davo albums
Mehr...Einstiegspreis: € 200,00
BALTISCHE STATEN 1918-2000, o/*/** verzameling in 3 insteekboeken met leuk modern deel, tevens iets Memel
BELGIË 1849-1971, o/*/** verzameling in Schaubek album met zeer aardig klassiek, OBP 150/63, 165/78, 272A/K, 342/50, 363/74, 377/83, B1/5, Back of the Book inclusief Spoorweg met o.a. 334/35 postfris. Zeer hoge cataloguswaarde!
Mehr...Einstiegspreis: € 2.000,00
BELGIË 1849-1977, o/*/** verzameling in 3 Leuchtturm albums met goed 30-er en 50-er jaren, o.a. Orval serie 1933, tevens hier en daar dubbel verzameld
Mehr...Einstiegspreis: € 300,00
BELGIË 1849-2005, o/*/** verzameling in 3 insteekboeken, met aardig materiaal meest gebruikt, waarbij Rode Kruis t/m 5 Fr., leuk 30-er en 50-er Jaren, etc.
BELGIË 1884-1940, ongebr. resp. postfrisse verzameling in Leuchtturm album, wb. div. goede nrs. en series o.a. 190/210, 221/33, 258/66, 290A/92A, 317/24, 356/62, 377/83, 394/400, blok 1 t/m 9 enz. De cat.wrd. bedraagt ruim € 12.000
Mehr...Einstiegspreis: € 750,00
BELGISCHE KOLONIËN 1886-1988, Congo, Ruanda en Burundi, o/*/** verzameling met goede nrs. en series in 3 dikke insteekboeken
BOSNIË-HERZEGOWINA 1900-1918, flinke voorraad o/*/** in dik insteekboek waarbij tandingvariëteiten
DENEMARKEN 1851-1937, o/*/** in Schaubek klemband, wb. div. aardige klassieke nrs. vanaf ca. 1875, vaak zowel gebr. als ongebr. met vele zegels met de velrandjes op het albumblad bevestigd, zodat er veel goed materiaal postfris aanwezig is, ook Dienst, Postfaerge en een leuke afdeling Reclame-aanhangsels. Mooie koop met zeer hoge cataloguswaarde!
Mehr...Einstiegspreis: € 1.000,00
DENEMARKEN, Spoorwegvellen, postfrisse verzameling in 4 ringbandjes
Mehr...Einstiegspreis: € 150,00
OUD DUITSE STATEN, Bayern 1920, 'Portofreiheitsmarken', o/*/** verzameling op insteekkaartjes met vele betere nummers o.a. Mi.15 gebr. (keur), 32/37 gebr. (keur), etc., etc. Cat.wrd. € 8700
DUITSE RIJK 1872-1945, hoofdzakelijk gebruikte verzameling in klemband, waarbij aardige nummers en tevens iets Gebieden
DUITSE RIJK 1933-1945, gebruikte verz. in mooie kwaliteit met o.a. Chicago-fahrt en blok 3, Tevens Feldpost gespecialiseerd en Bezette Gebieden o/*. Mooie koop met hoge cataloguswaarde!
Mehr...Einstiegspreis: € 500,00
DUITSLAND, Krijgsgevangenenpost 1943-49, ringband met 30 poststukken/kampkaarten van/naar Duitse gevangenen, w.o. 2 ex. van zoon Hans in Melbourne naar moeder in Breitbrunn (1943), doch vnl. vanuit Russische kampen (Lager Nos. 7144, 7401, 7474), daarvan 19 ex. uit een familiearchief, sommige ex. via het Rode Kruis verzonden
DUITSE RIJK, BUND, BERLIJN en DDR, o/*/** op kaartjes waarbij diverse betere nummers, tandingen en plaatfouten, in 2 insteekboeken. Cat.wrd. vlgs. inz. circa € 15.000